محبوب ترین ها

بیشتر

جدیدترین اخبار و مطالب

 روز شمار دهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی و صنایع وابسته

روز شمار دهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی و صنایع وابسته 1397/05/15

تنها 50 روز تا برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی و صنایع وابسته باقی مانده است.

 در هنگام خرید فرش ماشینی به چه نکاتی دقت کنیم؟

در هنگام خرید فرش ماشینی به چه نکاتی دقت کنیم؟ 1397/05/15

زمانی که حوصله خرید دارید برای خرید فرش ماشینی خود اقدام کنید .زیرا فرش ماشینی دارای انواع مختلف بوده و در رنگ ها و طرح های متفاوت می باشد .پس شما باید زمانی را مخصوص خرید فرش ماشینی کنار بگذارید و در فروشگاه های معتبر به دنبال فرش ماشینی مورد نظر خود بگردید.

 راه های شست و شو و نگهداری از فرش

راه های شست و شو و نگهداری از فرش 1397/03/27

نکاتی وجود دارد که با رعایت انها می توان سلامت فرش های خانه را چه فرش ماشینی چه فرش دستباف تضمین کرد .

 فرش یکی از اعضای خانه ی ما ایرانیان است

فرش یکی از اعضای خانه ی ما ایرانیان است 1397/03/22

امروزه خیلی ها هستند که برای فرش کردن منزل خود از کف پوش استفاده می کنند مثل سرامیک ، سنگ ،پارکت و غیره .اما در قدیم این گونه نبود و نیاکان و گذشتگان ما سراسر منزل را با فرش های متنوع یا شبیه پر می کردند تا مبادا جایی از منزلشان بدون فرش باقی بماند .که ان را بسیار زشت می پنداشتند .

درباره زرگل

گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری زرگل، با تجربه بیشتر از 30 ساله مدیران و به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در سه واحد تولیدی مجزا مشغول به تولید فرش 700 شانه و 1000 شانه 10 رنگ و 1200 شانه با بهترین مواد اولیه و بروزترین تکنولوژی دنیا می باشد. این گروه صنعتی طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله آن می توان نشان استاندارد ملی ایران، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا، گواهینامه های ISO 10001 و ISO-9001 و بسیار گواهینامه های معتبر داخلی را نام برد.